Kontakt

Stránky provozuje:

Blanka Vašátková
Habrová 447
250 64 Měšice

IČ: 04447689

DIČ: CZ7761220170

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Časté dotazy

Otázka: Mám zájem o prezentaci na vašich stránkách, jak mám postupovat?

Odpověď: Stačí se zaregistrovat a vložit podklady přes formulář "Vložit prezentaci".

Otázka: Kolik stojí prezentace?

Odpověď: Standardní prezentace je zdarma. Protože je na našem portálu více jak 1000 článků a ne každý čtenář se k vaší prezentaci dostane, doporučujeme stálou prezentaci propagovat pomoci placených upoutávek, které se zobrazují před ostatními články nebo na titulní stránce.

Otázka: Chtěl/a bych upravit stávající prezentaci, jak mám postupovat?

Odpověď: Pokud máte již vytvořený účet, stačí se přihlásit a prezentaci můžete upravovat online. Pokud účet ještě nemáte, zaregistrujte se a zašlete nám vaše uživatelské jméno a název prezentace, kterou chcete upravit.

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME