Šifrovací hry v Havlíčkově Brodě

  • Druh zábavy: venkovní šifrovací hry
  • Doporučený věk dětí: 10+
  • Adresa: Havlíčkovo náměstí, Havlíčkův Brod, Česká republika

Popis

Chodíte rádi na procházky a chtěli byste si je trochu zpestřit? Máte rádi nejrůznější luštění a hádanky? Rádi zapojujete svůj mozek ve snaze odhalit nejrůznější tajemství? Lákají Vás únikové hry? Hledáte zábavu na volné odpoledne s dětmi nebo s kamarády? Jste hraví? Chcete zjistit, jestli na to máte?

Pokud ano, tak na www.sifruj.cz naleznete dobrodružné venkovní hry, které můžete hrát kdykoliv si vzpomenete. Čeká Vás na nich spousta zapeklitých úkolů. Každý úkol je v podstatě šifra, jejíž řešení Vás posune zase o kousek dál k cíli hry. Každá šifra se řeší samostatně a každá jinak. Všechny úkoly však mají jedno společné: vyřešit jdou až na konkrétním místě, na které Vás zavede řešení úkolu předcházejícího. Pokud chcete některou z šifrovacích her dohrát, nezbývá Vám tedy nic jiného než postupně projít všechna herní stanoviště a vždy rozluštit jejich tajemství. Stáhněte a vytiskněte si herní brožuru některé z her a pusťte se do toho!

Fotogalerie

Šifrovací hry v Havlíčkově Brodě
Šifrovací hry v Havlíčkově Brodě

Oficiální stránky

Aktuální informace o otevírací době, vstupném a kontaktech jsou uvedeny na oficiálních stránkách:

www.sifruj.cz

Mapa

Zobrazit mapu v plné velikosti

Na podrobné mapě jsou další tipy na výlet v okruhu 25 km

KML soubor

Vytisknout mapu s popisem

Našli jste chybu?

Informace uvedené v článku jsou platné ke dni jeho vzniku. Přestože se snažíme články udržovat aktuální, často dochází k neohlášeným změnám u poskytovatelů služeb nebo ke změnám turistického značení. Uvítáme, když nám tyto změny nahlásíte, děkujeme.

---> nahlásit chybu v článku

Přidejte váš tip

Provozujete zařízení nebo poskytujete služby pro rodiny s dětmi? Pořádáte nějakou akci pro děti? Máte vlastní tip na výlet?

Využijte možnosti bezplatné prezentace na webu i mobilní aplikaci vylety-zabava.cz. Stačí se zaregistrovat a po přihlášení můžete vkládat vaše příspěvky.

Free Joomla! template by L.THEME